خط 6 رقمی کشوری


خط 6 رقمی کشوری ( ملی ) نوعی از خطوط تلفن ثابت می باشد که برای شرکت ها و مجموعه هایی مناسب است که در سراسر کشور فعالیت دارند و میخواهند در سراسر کشور بدون نیاز به وارد نمودن پیش شماره استان ( شهر ) شماره گیری نمایند در این شماره ها تماس گیرنده بدون نیاز به وارد نمودن پیش کد شهر یا استان و فقط با وارد نمودن 6 رقم آن را شماره گیری می نماید, این خطوط از لحاظ تبلیغاتی و استفاده برای شرکت های بزرگ, سازمان ها و … طراحی شده است.

از نمونه های خطوط چهار رقمی کشوری میتوان به شماره هایی نظیر شماره های 096321, 096321 و … اشاره نمود.

برای درخواست خطوط 6 رقمی کشوری به دو روش زیر میتوانید اقدام نمایید :

  1. اخذ مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
  2. خرید خط از یک شرکت یا مجموعه مالک خط 6 رقمی کشوری

در حالت اول می بایست از سازمان تنظیم مقررات مجوز استفاده از خطوط 6 رقمی را اخذ نمایید اما در حالت دوم فقط طی کردن بخشی از روند انتقال مجوز کافیست.

پس از درخواست مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و طی کردن مراحل و اخذ مجوز می بایست با مراجعه به مرکز مخابرات نسبت به دریافت و تعریف خط سیپ ترانک خود در مرکز مخابراتی خود پس از پرداخت هزینه های قانونی اقدامات لازم را انجام نمایید.

البته میتوانید با تماس با کارشناسان مجموعه 4 رقمی بدون نیاز به مراجعه به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و یا مرکز مخابراتی تمامی مراحل را در کمترین زمان طی و در اسرع وقت خط خاص خود را دریافت نمایید.

در نظر داشته باشید این خطوط حتما نیازمند سیستم تلفنی ویپ می باشد چرا که با این خطوط شما امکان پاسخ گویی به بیش از یک تماس همزمان را خواهید داشت و با سیستم های عادی نظیر گوشی های آنالوگ و سانترال این امکان میسر نخواهد بود.

 

در صورتی که متقاضی خرید و راه اندازی خطوط تلفن 6 رقمی کشوری و مرکز تماس ویپ هستید هم اکنون با ما از طریق بخش ارتباط با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ضمن بررسی مدارک شما در تمامی طول درخواست تا راه اندازی در کنار شما عزیزان باشند.

 

مدارک لازم برای راه اندازی خطوط 6 رقمی کشوری :

  1.  مراجعه به وب سایت یا ساحتمان سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی کشور و اخذ مجوز خطوط خدماتی
  2. ارسال مدارک ثبتی استعلامی ( مدارک شرکت نظیر آکهی ثبت و تغییرات, روز نامه رسمی, اساسنامه, نامه درخواست )
  3. مدارک مدیران دارای حق امضا یا ریاست کل ( شناسنامه و کارت ملی )
  4. شماره اشتراک بستر ارتباطی ( لینک احتصاصی, فیبر نوری یا رادیو هوایی )

 

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره یا جلسه حضوری یا آنلاین لطفا از طریق تماس با دفتر مجموعه 4 رقمی ( احسان سرور ) با ما در ارتباط باشید.