خط 4 رقمی استانی


خط چهار رقمی استانی به خطوطی اطلاق میگردد که تماس گیرنده با وارد نمودن پیش کد شهر یا استان و وارد نمودن 4 رقم آن را شماره گیری می نماید, این خطوط از لحاظ تبلیغاتی و استفاده برای شرکت های بزرگ, سازمان ها و … طراحی شده است.

عموما خطوط 4 رقمی استانی به صورت پیش کد به همراه شماره 4 رقمی شماره گیری میگردد

خطوط 4 رقمی به چند صورت توسط شرکت مخابرات ایران و مجموعه 4 رقمی ارایه میگردد :

  • 4-4 : خطوط با سرشماره 4-4 به صورت یک طرفه می باشند و فقط میتوان با این شماره تماس گرفت و امکان تماس خروجی ندارند
  • 4-8 : این خطوط به صورت 4 رقمی ارایه میگردد و دارای امکان تماس ورودی و خروجی با همان شماره 4 رقمی برای آن وجود دارد.
  • 8-8 : این خطوط با وجود این که سرشماره آن  4 رقمی می باشد ولی تمامی تماس های ورودی و خروجی آن 8 رقمی می باشد و به مشترک تعداد 9999 شماره تخصیص می یابد.

این شماره ها فقط به صورت سیپ ترانک با حداقل 10 کانال ارایه و فقط به شرکت ها و سازمان های دارای شناسه ملی ثبتی ارایه میگردد و امکان ارایه این خطوط به اشخاص حقیقی وجود ندارد.

در نظر داشته باشید این خطوط حتما نیازمند سیستم تلفنی ویپ می باشد چرا که با این خطوط شما امکان پاسخ گویی به بیش از یک تماس همزمان را خواهید داشت و با سیستم های عادی نظیر گوشی های آنالوگ و سانترال این امکان میسر نخواهد بود.

 

در صورتی که متقاضی تهیه, خرید و راه اندازی خطوط تلفن 4 رقمی استانی و مرکز تماس ویپ هستید هم اکنون با ما از طریق بخش ارتباط با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ضمن بررسی مدارک شما در تمامی طول درخواست تا راه اندازی در کنار شما عزیزان باشند.

 

مدارک لازم برای راه اندازی خطوط 4 رقمی استانی :

  1.  تکمیل فرم خرید خط سیپ ترانک ( برای شرکت ها و سازمان ها ).
  2. واریز هزینه خرید خط, هزینه کانال و ثبت نام
  3. شماره اشتراک بستر ارتباطی ( لینک احتصاصی, فیبر نوری یا رادیو هوایی ) یا تکمیل فرم درخواست و ثبت نام اینترنت.
  4. نامه درخواست با سربرگ رسمی شرکت

 

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره یا جلسه حضوری یا آنلاین لطفا از طریق تماس با دفتر مجموعه 4 رقمی ( احسان سرور ) با ما در ارتباط باشید.