خط سه رقمی کشوری


خط سه رقمی کشوری ( ملی ) نوعی از خطوط تلفن ثابت می باشد که عموما برای امور امدادی, خدماتی و دولتی تعریف و مورد استفاده قرار میگیرد و این خطوط به خطوطی اطلاق میگردد که تماس گیرنده بدون نیاز به وارد نمودن پیش کد شهر یا استان و فقط با وارد نمودن سه رقم آن را شماره گیری می نماید.

از نمونه های خطوط سه رقمی کشوری میتوان به شماره هایی نظیر شماره های پلیس ( 110 ) آمبولانس ( 115 ) آتش نشانی ( 125 ) و … اشاره نمود.

این خطوط بر خلاف سایر خطوط کشوری و استانی به اشخاص حقیقی و حقوقی عادی ارایه نمیگردد و حتما می بایست دارای مجوز سطح ویژه از سوی سازمان سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باشید.

پس از درخواست مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و طی کردن مراحل و اخذ مجوز می بایست با مراجعه به مرکز مخابرات نسبت به دریافت و تعریف خط سیپ ترانک خود در مرکز مخابراتی خود پس از پرداخت هزینه های قانونی اقدامات لازم را انجام نمایید.

البته میتوانید با تماس با کارشناسان مجموعه 4 رقمی بدون نیاز به مراجعه به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و یا مرکز مخابراتی تمامی مراحل را در کمترین زمان طی و در اسرع وقت خط خاص خود را دریافت نمایید.

در نظر داشته باشید این خطوط حتما نیازمند سیستم تلفنی ویپ می باشد چرا که با این خطوط شما امکان پاسخ گویی به بیش از یک تماس همزمان را خواهید داشت و با سیستم های عادی نظیر گوشی های آنالوگ و سانترال این امکان میسر نخواهد بود.

 

در صورتی که متقاضی خرید و راه اندازی خطوط تلفن 3 رقمی کشوری و مرکز تماس ویپ هستید هم اکنون با ما از طریق بخش ارتباط با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ضمن بررسی مدارک شما در تمامی طول درخواست تا راه اندازی در کنار شما عزیزان باشند.

 

مدارک لازم برای راه اندازی خطوط 3 رقمی کشوری :

  1.  نامه از سازمان مربوطه ( این خطوط به مراکز مهم امدادی و خدماتی ارایه میگردد و حتما می بایست زیر نظر یک سازمان یا ارگان دولتی باشید )
  2. مدارک ثبتی استعلامی ( مدارک ثبتی مجموعه یا استعلامی سازمان یا ثبتی )
  3. مدارک مدیران دارای حق امضا یا ریاست کل ( شناسنامه و کارت ملی )
  4. شماره اشتراک بستر ارتباطی ( لینک احتصاصی, فیبر نوری یا رادیو هوایی )

 

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره یا جلسه حضوری یا آنلاین لطفا از طریق تماس با دفتر مجموعه 4 رقمی ( احسان سرور ) با ما در ارتباط باشید.