خط 9000 تول فری


خط تول فری ( Toll Free ) یا خط تماس رایگان نوعی از خطوط تلفن ثابت از دسته خطوط کشوری یا ملی می باشد که در این مدل خطوط تمامی هزینه تماس ( چه تماس ورودی و چه تماس خروجی ) را مالک خط ( صاحب امتیاز خط ) پرداخت مینماید و تماس گیرنده هزینه ای بابت تماس خود پرداخت نمی نماید, یعنی شما با شماره گیری این خطوط هزینه ای بابت تماس های خود پرداخت نخواهید کرد و صاحب امتیاز خط بنا به نیاز و تعداد هزینه های خود اقدام تهیه اعتبار ریالی برای خط خود مینماید و هزینه تماس ها از این اعتبار ریالی کسر میگردد.

از نمونه های خطوط تول فری ( Toll Free ) هشت رقمی کشوری میتوان به شماره هایی نظیر شماره های 90001554, 90003020 و … اشاره نمود.

این شماره ها فقط به صورت سیپ ترانک با حداقل 10 کانال ( تماس همزمان ) ارایه و فقط به شرکت ها و سازمان های دارای شناسه ملی ثبتی ارایه میگردد و امکان ارایه این خطوط به اشخاص حقیقی وجود ندارد.

در نظر داشته باشید خطوط سیپ ترانک یا کانال دار حتما نیازمند سیستم تلفنی ویپ می باشد چرا که با این خطوط شما امکان پاسخ گویی به بیش از یک تماس همزمان را خواهید داشت و با سیستم های عادی نظیر گوشی های آنالوگ و سانترال این امکان میسر نخواهد بود.

البته میتوانید با تماس با کارشناسان مجموعه 4 رقمی بدون نیاز به مراجعه به مرکز مخابراتی تمامی مراحل را در کمترین زمان طی و در اسرع وقت خط خاص خود را دریافت نمایید.

در نظر داشته باشید این خطوط حتما نیازمند سیستم تلفنی ویپ می باشد چرا که با این خطوط شما امکان پاسخ گویی به بیش از یک تماس همزمان را خواهید داشت و با سیستم های عادی نظیر گوشی های آنالوگ و سانترال این امکان میسر نخواهد بود.

 

در صورتی که متقاضی خرید و راه اندازی خطوط تلفن 6 رقمی کشوری و مرکز تماس ویپ هستید هم اکنون با ما از طریق بخش ارتباط با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ضمن بررسی مدارک شما در تمامی طول درخواست تا راه اندازی در کنار شما عزیزان باشند.

 

مدارک لازم برای راه اندازی خطوط Toll Free :

  1.  تکمیل فرم خرید خط سیپ ترانک ( برای شرکت ها و سازمان ها ).
  2. واریز هزینه خرید خط, هزینه کانال و ثبت نام
  3. شماره اشتراک بستر ارتباطی ( لینک احتصاصی, فیبر نوری یا رادیو هوایی ) یا تکمیل فرم درخواست و ثبت نام اینترنت.

 

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره یا جلسه حضوری یا آنلاین لطفا از طریق تماس با دفتر مجموعه 4 رقمی ( احسان سرور ) با ما در ارتباط باشید.