خطوط اینترنتی تلفن ثابت


خطوط اینترنتی تلفن ثابت به خطوط هشت رقمی استانی و کشوری ( ملی ) اطلاق میگردد که تماس گیرنده با یا بدون وارد نمودن پیش کد شهر یا استان و وارد نمودن 8 رقم آن را شماره گیری می نماید, این خطوط به چند دسته خطوط عادی, خطوط رند, خطوط طلایی و … تقسیم بندی و قیمت گذاری میشوند.

عموما خطوط اینترنتی استانی و کشوری به صورت با و بدون پیش کد به همراه شماره 8 رقمی شماره گیری میگردد و شروع شماره با عدد 9 شروع میشود. مثلا 91002088 و …

خطوط اینترنتی به چند صورت توسط مجموعه 4 رقمی ارایه میگردد :

  • خطوط سیپ فون ( خطوط تک کاناله یا بدون امکان تماس همزمان با بیش از یک شماره )
  • خطوط سیپ ترانک ( خطوط دارای تماس همزمان یا کانال دار که امکان تماس با بیش از یک شماره را دارا می باشد )

این شماره ها فقط به صورت سیپ فون و سیپ ترانک ( با حداقل 10 کانال ارایه و فقط به شرکت ها و سازمان های دارای شناسه ملی ثبتی ) ارایه میگردد و امکان ارایه سیپ ترانک کانال دار این خطوط به اشخاص حقیقی وجود ندارد ولی میتوان به صورت سیپ فون به اشخاص حقیقی نیز ارایه میگردد.

در نظر داشته باشید خطوط سیپ ترانک این خطوط حتما نیازمند سیستم تلفنی ویپ می باشد چرا که با این خطوط شما امکان پاسخ گویی به بیش از یک تماس همزمان را خواهید داشت و با سیستم های عادی نظیر گوشی های آنالوگ و سانترال این امکان میسر نخواهد بود.

 

در صورتی که متقاضی تهیه, خرید و راه اندازی خطوط اینترنتی کشوری ( ملی ) و استانی و مرکز تماس ویپ هستید هم اکنون با ما از طریق بخش ارتباط با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ضمن بررسی مدارک شما در تمامی طول درخواست تا راه اندازی در کنار شما عزیزان باشند.

 

مدارک لازم برای راه اندازی خطوط اینترنتی استانی و ملی :

  1.  تکمیل فرم خرید خط سیپ ترانک ( برای شرکت ها و سازمان ها ) یا خطوط سیپ فون.
  2. واریز هزینه خرید خط, هزینه کانال و ثبت نام
  3. شماره اشتراک بستر ارتباطی ( لینک احتصاصی, فیبر نوری یا رادیو هوایی ) یا تکمیل فرم درخواست و ثبت نام اینترنت.
  4. نامه درخواست با سربرگ رسمی شرکت برای خطوط سیپ ترانک

 

 

در صورت داشتن هرگونه سوال یا نیاز به مشاوره یا جلسه حضوری یا آنلاین لطفا از طریق تماس با دفتر مجموعه 4 رقمی ( احسان سرور ) با ما در ارتباط باشید.